Kontaktpersoner

Ni är alltid välkomna att kontakta oss!  Vi har angett kontaktpersoner som ni i första hand bör ta kontakt med för de olika ärendena. Om ni inte får tag på oss via mail eller telefon – och lämnar meddelande – för säkerhets skull, skicka ett SMS också. Vi jobbar alla ideellt inom båtklubben parallellt med våra vanliga sysslor.

Kontaktpersoner för olika ärenden

ÄrendeKontaktpersonMailTelefon
Fråga ang. kö båtplats sommarLars Erikssonsralgruppen@gmail.com0762-11 59 30
Båtplats vinter, varvsfrågor,Johnny Modigjohnny.modig@gmail.com0706-33 42 97
BetalningarRobert Wallrobertwall.wall@gmail.com0707-21 76 60
Medlemsfrågor bef. bryggplatser Per Zettermanper@zzetterman.se070-5207508
Matrikel Webbsida, BAS medlemsystemTomas Wardtomas.ward@skogsviksbatklubb.se0768-940040
Övriga ärendenPatrik Wallbergpatrick.wallberg@gmail.com0705-698446
Fråga ang. KajakplatserJoakim Karlsonjoakim_karlson@hotmail.com0703-143229
Om du inte är medlem i Skogsviks Båtklubb sedan tidigare och önskar båt- eller kajakplats skall du använda de digitala köerna under fliken Medlemskap. Om du vill säga upp medlemskap, din plats i kö, eller din båt-, kajak-, trailer-, vinterplats skall du använda detta Formulär.

Styrelse

FunktionKontaktpersonMailTelefon
OrdförandePatrik Wallgrenpatrick.wallberg@gmail.com0705-69 84 46
Vice OrdförandeTomas Wardtomas.ward@telia.com0768-940040
HamnkaptenPer Zettermanper@zzetterman.se 070-5207508
VarvschefJohnny Modigjohnny.modig@gmail.com 0706-33 42 97
KassörRobert Wallrobertwall.wall@gmail.com 0707-21 76 60 
MatrikelansvarigLars Erikssonsralgruppen@gmail.com 0762-11 59 30
SekreterareStefan Geilertstefanbeg@gmail.com 0766-28 82 83
Klubbmästare Martin Forsmartin.fors68@live.com0765-426790
Ansv. Kajaksekt.Joakim Karlson joakim_karlson@hotmail.com0703-143229
SuppleanterFredrik Gegerfeldt
Kjell Persovin
RevisorerUlrika Palme´r
Joakim Ahrens
ValberedningRobert Karlsson Di Francesco
Ulf Palme´r
PostadressFakturaadress
Skogsviks Båtklubb c/o Patrik Wallberg Handelsvägen 40 182 56 Danderyd Skogsviks Båtklubb c/oRobert Wall Robertsviksvägen 27 182 35 Danderyd Bg: 330-2320